Detoxikácia ťažkých kovov, chemikálií a usadenín

Detoxikácia je proces, ktorého výsledkom je hĺbková očista celého tela. Detoxikácia nieje terapeutický systém ani spôsob odstraňovania symptómov ale je to liečebný systém zameraný na príčinu chorôb. Zbaví Vaše telo prekyslenia, toxínov, chemikálií, hlienu a škodlivých parazitov. Oslobodí myseľ od vtieravých myšlienok a očistí Vaše emócie.

Je potrebné pochopiť, že vylúčiť ťažké kovy naozaj nemožno nejakými kvapkami alebo čajíčkami. Musíme ich asi vidieť, ako sa v krvi správajú, aké sú veľké, aké sú skutočne ťažké a ako agresívne ničia okolité bunky a vnútorné prostredie v tele. Ak ich nejaký Darkfield špecialista bude ignorovať, potom nikdy klientovi nemôže pomôcť !!!

Veľké množstvo ľudí je naivných a slepo dôverujú v rôznych „liečiteľov“ a „terapeutov“. Keby všetky riešenia, ktoré sa ponúkajú na každom rohu, fungovali, nemali by sme toľko zdravotných problémov.

Veľa ľudí sa mylne domnieva, že sa dá detoxikovať za 1 týždeň, no v skutočnosti na to treba niekoľko mesiacov. Nie je možné z tela odstrániť za týždeň všetko to, čo do neho „pcháme“ celé roky – lieky, umelé prísady „tzv.éčka“, mastné a nezdravé jedlá. Za jeden týždeň sa akurát tak trochu vyprázdnia črevá…..

Pomocou hĺbkovej detoxikácie organizmu čistím a odstraňujem:

 1. kyselinu močovú, kalcifikované kryštály
 2. ťažké kovy a chemikálie
 3. žlčové kamene a piesok
 4. tuk, cholesterol
 5. črevné kaly vrátane divertiklov
 6. zápaly
 7. zahlienenie, najmä dýchacích ciest
 8. kapiláry, krvný a lymfatický systém
 9. parazity
 10. kožné problémy

Aký je teda správny postup v odkovenia?

Produkty a postupy, ktoré používam toto všetko dokážu. Úmyselne nedávam presný návod, ako sa odkoviť, pretože by to bolo zneužiteľné predajcami nekvalitných potravinových doplnkov. Je totiž potrebné stanoviť množstvo kovov v tkanivách (ideálne na Sensitive Imago 530), potom v moči a krvi a sledovať, koľko sa ich vyplaví v priebehu kúry. V krvi vie kovy sledovať iba školený Darkfield špecialista, v moči a séru ich po uvoľnení môžeme merať laboratórne.

Na detoxikáciu používam len kvalitné, funkčné a cenovo dostupné produkty. Dávkovanie produktov je vždy šité na mieru, podľa aktuálneho stavu organizmu, váhy a zladené s prípadnými liekmi. Pre dosiahnutie čo najlepšieho výsledného efektu, dôkladne vysvetlím, čo a kedy a prečo použiť. Používam protokoly, ktoré boli vyvinuté p.Konrádovou, ktorá má už viac ako 20 ročnú prax v naturopatii. Tie sa už osvedčili mne a mojim klientom.

Detoxikačný protokol:

 1. Organická laváž na vyplavenie kovov z ťažko dostupných tkanív, uzavretých kapilár, povzbudenie práce detoxikačných orgánov, zlepšenie ORP vnútorného prostredia, dodanie organického kremíka
 2. Chelácia aby sa kovy uvoľnili z buniek
 3. Rýchle naviazanie ťažkých kovov na špecializovanú vlákninu a sorbent, aby boli rýchlo odvedené stolicou a močom z tela
 4.  Podávanie dostatočného množstva iónových zásaditých minerálov vo forme, ktorá pôsobí na alkalizáciu organizmu a ORP vnútorného prostredia
 5. Podávanie kvalitných antioxidantov pre zamedzenie oxidačného stresu pri vyplavení väčšieho množstva ťažkých kovov do krvného obehu
 6. Pravidelné testy v Darkfield mikroskope (cca každé 3 mesiace) a následná úprava dávkovania produktov
 7. Alkalizujúca diéta – strava upravujúca odchod stolice, úpravu črevnej mikroflóry, zvýšené množstvo pohybu, aby dochádzalo k okysličeniu organizmu a rozprúdeniu lymfy

Tento popis ukazuje, aký zložitý je postup odkovenia, a chcem poukázať aj na to, že takýto proces patrí do rúk skúseného plne preškoleného terapeuta, ktorý má v ruke Darkfield mikroskop aj funkčné produkty. Neverte, prosím, kvapkám, čajíčkom a diagnostike, cez ktorú sami NIČ nevidíte A NEMÁTE NAD MNOŽSTVOM KOVOV VO VAŠOM TELE ŽIADNU KONTROLU !!!

Pomocou správnej detoxikácie, ktorá je základom očistného systému naturopatie, sa môžete zbaviť nepríjemných symptómov, chronických chorôb a to bez negatívnych dopadov na Váš organizmus.

Čo spôsobujú ťažké kovy a ich vlastnosti:

 • sú smrteľné už v nízkych koncentráciách
 • kumulujú sa v organizme, je problém ich vylúčiť
 • sú karcinogénne (nie všetky)
 • nie sú rozložiteľné, iba menia svoj oxidačný status
 • narušujú imunitný systém, sú príčinou autoimunitných reakcií (biele krvinky ich pohltia a stanú sa toxické, napadajú vlastné tkanivo)
 • viažu sa na biomolekuly v tele, menia tak ich štruktúru, pôsobia ako enzymatické jedy
 • katalyzujú reakcie, pri tom vznikajú voľné radikály, sú príčinou oxidačného stresu
 • ničia/deformujú červené krvinky
 • súťažia s esenciálnymi minerálmi a následne ich nahradzujú v tkanivách
 • podporujú rast kvasiniek a plesní, najmä candidy albicans

Zdroje ťažkých kovov a chemikálií:

 • doprava – benzínové exhaláty
 • transfúzia
 • čistiace prostriedky
 • odpad z tovární a spaľovní
 • kozmetika- krémy
 • amalgámové plomby
 • farmaceutický priemysel (súčasť liekov a vakcín)
 • mäso (zvieratá v sebe kumulujú ťažké kovy tiež)

Tím p.Konrádovej používa špeciálny postup uvoľnenia, chelácie a kaltrácie ťažkých kovov z buniek a preto pozorujeme javy, o ktorých sa iným Darkfield interpretom ani nesníva. Nepoužívame len Darkfield na stanovenie stupňa záťaže ťažkými kovmi a inými kontaminantami vo vnútornom prostredí tela. Máme k dispozícii mnohé iné metódy. Navyše špeciálne ťažké kovy spôsobujú absolútne typické problémy a stačí, keď ich klient prizná. Aj bez dôkazu v kvapke je možné aplikovať protokol odkovenia a problémy miznú.

Teda voľba je skutočne len na Vás.