Voda je najdôležitejšia látka na svete! 

Každodenné pitie množstva vody je kľúčové pre zdravie. Voda je nosičom živín pre bunky, pomáha pri zažívaní, vyplavuje toxíny, pomáha zabraňovať bolesti hlavy, únave a dokonca môže pomáhať aj pri chudnutí a udržiavaní si hmotnosti. Naše telo tvorí voda až zo 75 % a udržanie si dostatočnej hydratácie je pre naše optimálne zdravie a prežitie kľúčové.

MÁM ZÁUJEM O BEZPLATNÉ VYSKÚŠANIE 14 DENNÉHO pitného režimu A CHCEM SI TAK NA SEBE otestovať SKVELÉ ÚČINKY VODY Kangen® .

Pozrite si video prečo pužívať vodu Kangen®  

Voda Kangen®

sa vyrába revolučnou japonskou technológiou na výrobu vody, ktorá mení obyčajnú vodu z kohútika na zdravú zásaditú vodu, ktorá dokáže vo vašom tele robiť zázraky.

Prínosy z čistej, zdravej vody sú významné!

  • Zvyšuje absorpciu dôležitých vitamínov a minerálov
  • Podporuje zdravú hydratáciu
  • Pomáha obnoviť zdravú rovnováhu pH
  • Neutralizuje voľné radikály
  • Alkalizuje Vaše telo
  • Pomáha detoxikovať

Dokonca, aj keď si prvýkrát dáte malý dúšok vody Kangen®, okamžite si všimnete rozdiel a budete sa čudovať, ako ste niekedy mohli piť niečo iné! Kangen ® znamená "návrat k pôvodnému" a to je presne to, čo táto voda robí. Pomáha vrátiť vaše telo do jeho pôvodného zdravého vyrovnaného stavu.


Zdravá voda Kangen® na každý deň

Voda Kangen® obsahuje veľa antioxidantov a má silné detoxikačné účinky. Veľmi dobre hydratuje, je zásaditá a čistí telo od škodlivých voľných radikálov a toxínov.

Ľudia, ktorí pijú vodu Kangen, pociťujú už po niekoľkých dňoch príliv energie. Ich krv sa čistí a dobre okysličuje, čo priaznivo pôsobí na bunky. Voda Kangen® navyše neutralizuje prekyslenie organizmu.

 Voda Kangen® mení vašu vodu na váš život!Ako to teda funguje?

Voda Kangen® (známa aj ako voda redukovaná elektrolýzou (ERW) alebo vodíková voda) začína ako voda z vodovodu. Stroj Enagic® z vody z vodovodu vyfiltruje chlór a iné nečistoty a potom v rámci procesu známeho ako elektrolýza oddelí vodík a kyslík. Počas tohto procesu sa k vodíku pridáva elektrón, čím vzniká nová molekula zvaná diatomický plyn molekulárneho vodíka. Keď sa pridá k pitnej vode, vytvorí vodu Kangen® bohatú na antioxidanty.

Oxidant je podľa definície oxidačné činidlo, zatiaľ čo antioxidant je akákoľvek látka, ktorá spomaľuje oxidáciu inej chemikálie alebo jej zabraňuje. V ľudskom tele spôsobuje oxidatívne poškodenie veľmi významnú rolu pri rozvoji mnohých z našich moderných ochorení, ako sú rakovina, ochorenie srdca a cukrovka. Antioxidanty na druhej strane pôsobia tak, že potláčajú voľné radikály (alebo prudko reagujúce chemikálie) v ľudskom tele, ktoré majú potenciál poškodiť bunky a spôsobiť ochorenie.


Stroje na vodu Kangen® dokážu vyrábať neuveriteľné druhy vody, ktoré dokážu nahradiť domáce chemikálie! 

Viac o MNOHÝCH využitiach sa dozviete na ďalšej stránke!