Použitie vody Kangen® v praxi


LeveLuk SD 501 Platinum Ukážka ovladácieho panelu

Vyrábajte vodu, akú chcete, stlačením tlačidla! 

LCD displej s ľahkým ovládaním a audio sprievodca zaručujú, že tento stroj sa používa celkom jednoducho! 

Elektrolýza je proces, ktorý rozdeľuje vodu na zásaditú a kyslú. Hladina pH rozhoduje o tom, aký typ vody sa vyrába. 

Prečítajte si viac o každom type vody: 

  • Zásaditá voda
  • Voda Kangen®
  • Čistá voda CLEAN WATER
  • Kozmetická voda BEAUTY
  • Výrazne kyslá voda STRONG ACIC

Zásaditá voda  pH 11,0 a vyššie

Táto voda nie je pitná!
Pôsobí ako účinný ekologický čistiaci prostriedok v domácnosti. 
Odstraňuje pesticídy a herbicídy z ovocia a zeleniny. Nieje určená na pitie!

Príprava jedla

Umyte v nej ovocie a zeleninu a zbavíte ich tak pesticídov a chemikálií (nechajte ich ponorené cca 5-10 minút). Zvýraznenie chutí. 
Ekologické odstraňovanie škvŕn v kuchyni aj v kúpeľni

Vyčistíte s ňou všetky povrchy v kuchyni, napr. Doštička na krájanie, ale aj zamastené utierky. Ľahko s ňou odstránite škvrny od kávy, sójovej omáčky či oleja. Skvele sa hodí na čistenie škvŕn v kúpeľni a na umývanie toaliet. Odporúčame skladovanie v tmavých nádobách.
Umývanie riadu

Pri umývaní riadu použijete až o 25% menej umývacieho prostriedku a zároveň budete mať nižšie účty za vodu. Na umývanie riadu vám postačí jedna tretina až jedna štvrtina obvyklého množstva vody. A riad bude žiarivo čistý.
Ekologické pranie

Začnite prať bez toxických pracích prostriedkov, ktoré obsahujú fosfáty. Vyrobte si svoj ekologický prací prostriedok Kangen® z mydlových orechov a silnej zásaditej vody. Takéto pranie je vhodné pre alergikov.Voda Kangen®   pH 9,5  9,0  8,5

Ideálna pre každodenné pitie, varenie a prípravu nápojov.

Pitie

Pite vodu Kangen® celý deň. Na rozdiel od vody z vodovodu má voda Kangen® príjemne sladkú a lahodnú chuť. Pri dodržiavaní pitného režimu oceníte, že nenadúva a že sa jej môžete napiť do sýtosti.  

Voda Kangen® vám poskytne optimálnu hydratáciu. Udržanie si hydratácie po celý deň je kľúčové pre zdravý a vyvážený život

Príprava jedla

Umývajte s ňou zeleninu a ryby. Voda Kangen® zvýrazní chuť potravín. Napríklad chuť brokolica, cibuľa, bambusových výhonkov, atď. Sa zachováva, ak ich predvaríme vo vode Kangen® . Pri varení s vodou Kangen použijete menej korenia a soli a jedlo je zdravšie a chutnejšie.

Ryža

Použite ju na umývanie a varenie. Výsledkom je lahodná a nadýchaná ryža
Káva a čaj

Prekvapí vás nádherná farba, chuť a arómu kávy aj čaju, ktoré pripravíte z vody Kangen® . Aj pri menšom množstve kávy či čaju majú nápoje uvarené z vody Kangen bohatú chuť, ktorá zvýrazní všetky chute oveľa viac ako voda z vodovodu.

Polievky a dusené mäso

Voda Kangen® zvýrazní chuť pripravovaných jedál. Polievky sú jemnejšie a mäso šťavnatejšie. Potraviny nie je potrebné toľko koreniť a vyhnete sa aj nadbytočnému solenie.

Rastliny

Voda Kangen® dodáva sviežosť a život rastlinám a stimuluje ich klíčenie.

Zvieratá

Voda Kangen® vám poskytuje úžasnú a čisto prírodnú alternatívu k produktom pre domáce zvieratá. Vyrobte si napr. pomocou hygienickej vody, vody Kangen® alebo neutrálnej vody vlastný šampón pre zvieratá .

Majstrovanie

Je vynikajúca napr. na farbenie oblečenia a iné práce. Výrazné farby, ktoré získate pri použití tejto vody, si zamilujete..

Minerály

Voda Kangen® obsahuje minerály vápnik, sodík, draslík a horčík. Na rozdiel od použitia reverznej osmózy, ktorá vodu oberá aj o užitočné minerály, sú tieto minerály vo vode Kangen® prítomné!

Čistá voda  pH 7,0

Zbavená chlóru, hrdze, ťažkých kovov a olova. Získavame tak lahodnú čistú vodu s obsahom minerálov.  Nie je ionizovaná.
Vynikajúca na prípravu dojčenskej výživy a zapíjanie liekov.

Dojčenská výživa

Používajte túto vodu na prípravu dojčenskej výživy.
Dojčatám (do jedného roka) sa odporúča piť čistú neutrálnu vodu. Dojčatá majú iný pohyb čriev ako dospelí, pretože pijú len materské alebo iné mlieko.
Akonáhle dieťa začne jesť normálnu stravu ako dospelí, môže začať piť ionizovanú vodu Kangen® .

Zapíjanie liekov

Používajte túto vodu na zapíjanie liekov, pretože lieky sa majú zapíjať čistou vodou. 15 minút pred užitím lieku a 15 minút po ňom pite len čistú vodu, pretože voda Kangen® s pH 8,5 až 9,5 je štruktúrovaná a môže účinky niektorých liekov posilniť.


Kozmetická voda BEAUTY  pH 6,0 

Táto voda nie je pitná!
Je skvelá pre šetrné čistenie pleti a starostlivosť o vlasy doma alebo v salónoch krásy.

Starostlivosť o pleť

Sťahujúce (adstringentné) vlastnosti slabo kyslej vody  Kangen® majú skvelé účinky pri tonizovaní a spevňovaní pleti. Kozmetickou vodou si umyte tvár alebo použite sprej. Táto voda je vynikajúca ako tonikum po holení.

Starostlivosť o vlasy

Po umytí vlasov šampónom použite kozmetickú vodu  Kangen® namiesto kondicionéru. Znižuje počet zamotaných vlasov a dodáva im žiarivý lesk. Usnadňuje rozčesávanie vlasov. Noste ju v spreji a nastriekajte si ju na vlasy a tvár, keď ste vonku.

Starostlivosť o domáce zvieratá

Kozmetická voda vám pomôže rozčesať srsť vášho miláčika, ktorá bude navyše lesklá a hebká. Použite sprej a srsť dôkladne vykefujte.
Zvieratá dávajú prednosť vode Kangen, vyskúšajte ju. Ponúknite psovi bežnú vodu a vodu Kangen a uvidíte, ktorú si vyberie.

Leštenie

Vyleštite kozmetickou vodou Kangen® zrkadlá, okuliare, okná a iné sklenené povrchy. Získajú vysoký lesk.

Čistenie

Umyte drevené podlahy a keramické obklady vodou Kangen® . Budú čisté ako zrkadlo a nezostanú na nich lepivé zvyšky.
Mrazené potraviny

Pred rozmrazením postriekajte potraviny, vrátane rýb a kreviet, slabo kyslou vodou Kangen® . Po rozmrazení tieto potraviny nestratia svoju chuť.


Výrazne kyslá voda    pH 2,5

Táto voda nie je pitná!
Má dezinfekčné vlastnosti. Použite ju na dezinfekciu riadu, na rôzne povrchy v domácnosti alebo kancelárii. Je vhodná na kloktanie pri bolesti hrdla alebo zubov. Odporúčame ju skladovať v tmavých nádobách, uchová si tak svoje najlepšie vlastnosti.

Čistenie a dezinfekcia

Dezinfikujte nože, dosky, utierky na riad a iné kuchynské utierky. Umyte a vydezinfikujte kuchyňu, je to živná pôda pre baktérie. Na zosilnenie dezinfekčných účinkov postupujte nasledovne: najprv umyte povrchy silne zásaditou vodou a potom silne kyslou vodou.
Upozornenie: ak ste použili silne kyslú vodu na kovy, ktoré podliehajú hrdze, odporúčame ich dosucha utrieť.
Hygiena

Silne kyslou vodou si vydezinfikujte ruky, zubnú kefku a používajte ju ako ústnu vodu. Môžete ju používať na kloktanie a dezinfekciu pri bolestiach v krku.
Reštaurácia, fitness centrá, kaderníctva ...

Silne kyslá voda sa osvedčila v komerčných prevádzkach, ako sú napr. Kozmetické salóny, kaderníctvo, reštaurácie, hotely, školy, jasle, obchody s domácimi zvieratami, opatrovateľskej služby atď. Ušetríte na čistiacich prostriedkoch a zároveň sa budete správať ekologicky aj na pracovisku.